
Gerrit Booy: glaszetter én schilder
Laatste ondernemersberichtenGerrit werkt zowel bij particulieren als bedrijven. “Het mooie is dat ik naast glaszetter ook schilder ben. Als bij een woonhuis de ramen worden vervangen, kan ik gelijk het schilderwerk leveren. Klanten hoeven dan niet te wachten en een lange tijd tegen kale kozijnen aan te kijken. En de steiger staat er toch al. Ideaal dus.”
Gerrit noemt de veelzijdigheid van zijn werk als een groot pluspunt. “Het ene moment ben ik bezig met een schilderklus aan een woonhuis in Den Burg, het andere moment ben ik glas aan het zetten in een vakantiehuis op De Krim. Je weet ook nooit van tevoren hoe een dag loopt. Je kunt een planning maken, maar na een paar uur kan het alweer helemaal anders zijn omdat er een spoedklus tussendoor komt, bijvoorbeeld als er ergens een ruit is gesneuveld. Je moet flexibel zijn, ook al vanwege het weer, want dat heeft natuurlijk grote invloed op de buitenklussen die je kunt doen. Daarom timmer ik mijn planning nooit helemaal dicht en bouw ik altijd wat marge in.”
Gerrit vertelt met veel enthousiasme over zijn werkzaamheden. “Ik had altijd al veel plezier in mijn werk, maar nu nog veel meer. Een eigen bedrijf voelt toch anders. De variatie is heel mooi en je bent steeds onder de mensen. Het is prachtig om een klus tot tevredenheid van de mensen te kunnen afronden voor een goede prijs.”
Lees meer over Gerrit Booy in de vrijdag verschenen krant Texel dit Weekend.
Gerrit Booy Glas & Schilderwerk - 06-40221173 - Gerritglasenschilderwerk@outlook.com