
Stefan Bremer wil Lidl op de kaart zetten
Laatste ondernemersberichtenStefan wil de winkel in De Koog opfrissen en een betere uitstraling geven. “We zijn een discounter die lage prijzen hanteert, maar dat moet niet betekenen dat de service van een lage standaard is. Qua netheid hebben we al een flinke inhaalslag gemaakt. Een winkel met rondslingerend karton kan niet, dus we ruimen nu veel vaker op. Ook een positieve uitstraling vind ik heel belangrijk. Het begroeten van onze klanten is daar een voorbeeld van. Daar leg ik veel nadruk op. We zijn op die gebieden nu behoorlijk bij en klaar om vanaf dit niveau door te groeien en er samen een succes van te maken. Onze slogan is natuurlijk niet voor niets: ‘De hoogste kwaliteit voor de laagste prijs’.”
Momenteel is Stefan druk doende een team van medewerkers samen te stellen. “We zoeken nog nieuwe aanwas en hopen die vooral ook op Texel te vinden. Dat is toch het beste en meest praktische voor de winkel.” Wie belangstelling heeft voor een baan als hulpkracht of medewerker kan tijdens een kennismakingsdag op zaterdag 25 maart tussen 12.00 en 14.00 uur vrijblijvend een kijkje komen nemen en zich laten informeren.
Lidl heeft een speciale actie opgezet voor de maanden juli en augustus, wanneer extra hulpkrachten nodig zijn. Op Texel woonachtige hulpkrachten die in die periode 4 weken lang minimaal 36 uur per week werken, krijgen een bonus van €50,- per week, in totaal €200,- extra dus.
De Lidl-supermarkt in De Koog is geopend op maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 20.00 uur. In het hoogseizoen is de winkel ook op zondag open.
Lees meer over Stefan Bremer en Lidl in Texel dit Weekend.
Lidl - Nikadel 19, De Koog - (0222) 327258 - www.werkenbijlidl.nl
Lidl: http://www.werkenbijlidl.nl